17.08.2010 12:45, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

Jíra – Šťastný, Zadražil, Randa, Martínek, Tobola, Kolda, Cirhan, Hlaveš – Kasalý, Mikeš, Vysloužil M. – Kuřítko, Prokš, Ludvík – Kret, Pěška, Pekárek – Musil, Zídek, Paták
4

SK Horácká Slavia Třebíč

Wolf – Dusík, Čtveráček, Kotrba, Kún B., Belatka, Srkétič, Hloušek, Krejčí, Nahodil, Kestner, Mikolášek, Kún V., Vysloužil R., Télesz, Weis, Kastner, Stromecký, Gizz, Vlašín, Švaříček
1
Branky a nahrávky: 14. Kasalý (Vysloužil, Mikeš), 17. Musil (Martínek, Hlaveš), 18. Kuřítko, 36. Ludvík (Prokš, Martínek) - 16. Mikolášek (Weis). Rozhodčí: Vokurka - Šťastná, Polák. Vyloučení: 5:4. Diváci: 60. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.

Kamil Pokorný, Třebíč: Od druhé třetiny jsme hráli slušně. V první třetině byla Jihlava důraznější, lépe bruslila, vyhrávala osobní souboje a rozhodla zápas. Potom už byl zápas vyrovnanější. My jsme tady dneska nebyli kompletní, protože někteří hráči nastupují za A mužstvo. Jihlava hraje o soutěž výš, ale já jsem spokojený s tím, že jsme odehráli dobrý zápas s kvalitním soupeřem. Určitě nám to přinese poznatky do dalších zápasů.

Petr Svoboda, Jihlava: Třebíč byla dobrým soupeřem, bylo na ní vidět, že má opravdu dobrý manšaft. Bylo to docela vyrovnané. Dvě třetiny s námi drželi krok. Svými chybami jsme jim to ale maličko ulehčili. Bylo tam ale zase spousta dobrých věcí, za které musím kluky pochválit. Ke konci zápasu jsme vadli, protože jsme měli ráno těžký trénink.