22.02.2011 15:00, Extraliga staršího dorostu - 42. kolo

Horák (41. Havlín) - Čeček, Kautský, Kraus, Rittig, Uhlíř, Vencovský, Všetečka, Švábík, Bacovský, Chvátal, Kaplan, Krátoška, Minčev, Neuman, Vala, Vrána
5

Krejčík (43. Hlávka) - Dobrovolný, Čurilla, Kříž, Peroutka, Tobola, Vítek, Hošek - Střecha, Štěpán, Březka - Lupač, Mandát, Kovářů - Brabec, Vantuch, Vlček - Svobodník, Gregar
8
Branky a nahrávky: 1. Vala (Čeček, Všetečka), 30. Vala (Vrána, Chvátal), 31. Kaplan (Kautský, Bacovský), 44. Vrána (Uhlíř), 58. Vrána - 16. Čurilla (Kovářů), 28. Svobodník (Březka), 39. Štěpán (Střecha, Brabec), 39. Mandát (Lupač, Dobrovolný), 39. Kovářů (Mandát, Dobrovolný), 40. Lupač (Kovářů, Mandát), 43. Tobola (Střecha, Brabec), 59. Mandát (Kovářů). Rozhodčí: Hornáček - Frodl, Špůr. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 99. Střely na branku: 36:45. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:7, 5:7, 5:8.

Domácím stačila necelá půlminuta a už vedli 1:0. Jako první se prosadil Jiří Vala. Jihlava dokázala odpovědět až v 16. minutě, kdy se po přihrávce Ondřeje Kovářů trefil obránce Petr Čurilla.

Vedení na stranu Dukly strhl ve 28. minutě Ondřej Svobodník. Letci ale dokázali během necelých tří minut srovnat krok a po další třičtvrtěminutě dokonce znovu vedli!

Jihlava udeřila na konci druhého dějství. Za stavu 3:2 pro pražský tým rozpoutali mladíci z krajského města Vysočiny opravdový uragán. Čas: 38:03 - srovnává kapitán Jan Štěpán. Čas: 38:12 - na 4:3 pro Duklu upravuje Jan Mandát. Čas: 38:39 - dvoubrankové vedení dává červenožlutým Ondřej KOvářů. Čas: 39:27 - šestý gól hostí, čtvrtý během 84 vteřin (!), střílí Marek Lupač.

Když na začátku třetí třetiny zvyšoval na 7:3 obránce Hynek Tobola, bylo o zápase rozhodnuto. Domácí sice ještě napnuli síly a dvakrát se gólově prosadili (ve 44. a 58. minutě), ale to bylo z jejich strany vše. Definitivní podobu výsledku dal půldruhé minuty před třetí sirénou Jan Mandát.