24.03.2011, Žákovská liga 6. tříd - 32. kolo

5

Šťastný - Habermann, Mareš, Kozel, Hráček, Havelka - Hrbatý, Slabý, Adam, Novák, Němec, Prokš, Šulák, Kouba, Kolátor, Lupač
5
Branky Jihlavy: Hrbatý 3, Slabý, Habermann. Nejlepší hráč Jihlavy: Nikdo.

„Dvě třetiny se nám nedařilo prakticky nic. Vypadalo to, že pro kluky už sezóna skončila před zápasem. Zaslouženě jsme tak po dvou třetinách prohrávali 1:4. Po malé bouřce o přestávce a změnách v sestavě na ledě bylo úplně jiné mužstvo, které hře jasně dominovalo. Odměnou bylo vyrovnaní na konečných 5:5. A to jsme ještě zahodili minimálně tři jasné šance. Pokud budu hodnotit pouze třetí třetinu, jsem s předvedenou hrou spokojený. Rozloučili jsme se se sezónou remízou a tak bych asi charakterizoval i výsledky a průběh celého roku. Odehráli jsme parádní utkání, kde kluci ukázali, že když budou pracovat na 100%, budou hrát dobrý hokej, ale zažili jsme i utkání, kdy mi bylo líto všech, kteří na to museli koukat. Celkově ale můžeme být se sezónou spokojení a kluky pochválit," řekl po utkání trenér Pykal.