06.03.2011, Žákovská liga 5. tříd - 29. kolo

0

Škarek - Zadina, Stybor, Rašín, Zápotočný - Svoboda, Musil, Najman, Štěrba, Adamová, Komín, Brož, Trávník, Tušer
2
Branky Jihlavy: Brož, Svoboda. Nejlepší hráč Jihlavy: Celé mužstvo.

„Z počátku zápasu klukům dělalo problémy trošku širší kluziště a více prostoru, chyběl nám lepší pohyb, ale postupně jsme soupeře přehrávali a dvě třetiny jsme byli určitě lepším týmem Škoda některých neproměněných šancí, především třech samostatných nájezdů, které měli končit brankou a náskok by tak byl ještě větší. Důležitým momentem byla díky administrativní chybě v zápisu domácích jejich neuznaná branka na konci druhé třetiny za stavu 2:0 v náš prospěch. Po přestávce na nás domácí vlétli a v tento moment nás podržel brankář Škarek. S postupujícím časem ale jejich tlak zeslábl, hra se vyrovnala a utkání jsme celkem v klidu dohráli do vítězného konce. Kluci podali parádní výkon a vítězství si zasloužili," řekl po utkání trenér Pykal.