1:2
(0:0, 0:1, 1:1)

Mladší dorostenci porazili v Kotlině Rebely fotbalovým výsledkem

15.08.2011 / Zdeněk Drla

Fotbalovým výsledkem 2:1 porazili mladší dorostenci Dukly Jihlava havlíčkobrodské Rebely. Na první gól čekala Kotlina až do konce druhé třetiny, kdy se ve skrumáži před havlíčkobrodskou brankou prosadil Salát. Druhý přesný zásah Jihlavy přidal ve třetí třetině obránce Vladimír Port střelou z mezikruží. Domácí Rebelové snížili deset minut před koncem, kdy jihlavský gólman Jiří Adam sice střelu brodského hráče chytil do lapačky, rukavice s pukem ale skončila za brankovou čárou. Po šedesáti minutách slavili jihlavští mladíci vítěztví nad regionálním rivalem 2:1.
15.08.2011 14:45, Přípravné zápasy mladšího dorostu - 0. kolo

HC Rebel Havlíčkův Brod

1

Adam - Port, Indra, Kochánek, Dörrer, Pospíchal, Sobotka, Vejnar - Hubert, Kašpar, Šebesta - Bambula, Anděl, Dvořák - Salát, Křížek, Peschout - Červinka, Zajíc, Bína
2
Branky Jihlavy: Salát, Port. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 1:2.

O víkendu čeká svěřence trenéra Jiřího Jungwirtha turnaj v Písku. "Sehrajeme tam sedm zápasů. Hrát se bude pouze 2 x 20 minut," vysvětlil trenér Jungwirth.

Po víkendovém turnaji už trenér začne zužovat sestavu a budovat tým pro nadcházející extraligovou sezonu. "Turnaj nám leccos napoví," doplnil Jungwirth.

Jiří Jungwirth (trenér Jihlavy): První dvě třetiny jsme soupeře výrazně přehrávali, bohužel bez gólového efektu. Vypracovali jsme si pár slušných akcí, byli jsme ale bezmocní v koncovce. Ve třetí třetině jsme zamíchali se sestavou, někteří starší hráči zůstali sedět, šanci dostali hráči ze širšího kádru. Soupeř měl v této části lehce navrch, podržel nás ale gólman. Zaslouženě jsme vyhráli, i když pouze dva vstřelené góly je podle mě málo.