26.11.2011 11:15, Liga mladších žáků 2000 (6.třída) - 16. kolo

Krejčí (34. Lepeška) - Zadina, Trávník, Tušer, Martinů, Komín, Rašín - Musil, Najman, Koláček, Svoboda, Daňhel, Brož, Štěrba, Adamová, Vaněk
13

HC Olomouc

2
Branky Jihlavy: Daňhel 4, Najman 3, Brož, Zadina, Rašín, Koláček, Tušer, Svoboda. Nejlepší hráči Jihlavy: Celý tým.

„Do zápasu se soupeřem z Hané jsme nevstoupili podle našich představ. Hráči nezačali v takovém nasazení a dle pokynů do zápasu, jaké jsme si řekli před utkáním v hráčské kabině, a proto první třetina skončila přijatelným stavem 2:1. Do druhé třetiny jsme hráčům zdůraznili, že se nemůžeme přizpůsobit hernímu tempu soupeře a naopak my musíme určovat tempo hry. Hráči si naše slova vzali k srdci a začali jsme soupeře jednoznačně přehrávat. Když třetina skončila, bylo na ukazateli skóre 9:2. Třetí třetinu jsme hráli se stejným herním projevem jako druhou třetinu, ale hráči k zakončení šancí nepřistupovali tak zodpovědně jako v druhé třetině, a proto jsme proměnili pouze 4 gólové šance. Velmi dobře zahrálo celé družstvo. Hráčům jsme po zápase za předvedený výkon poděkovali. Doufám, že střeleckou formu z posledních utkání přenesou dále," řekl po utkání trenér Pykal.