24.01.2012 12:00, Liga mladších žáků 2000 (6.třída) - 21. kolo

Lepeška - Zadina, Komín, Rašín, Martinů - Najman, Musil, Kadoš, Brož, Svoboda, Štěrba, Vaněk, Koláček, Tušer
2

4
Branky Jihlavy: Zadina, Musil. Nejlepší hráči Jihlavy: Jaroslav Musil.

„Do zápasu s favorizovanou Kometou jsme vstoupili podle našich představ, naši hráči dobře bruslili, napadali protivníka a poté jsme si vytvořili několik gólových situací, které jsme nedokázali využít. Soupeř postupně hru srovnal a v druhé třetině šel i do mírného náskoku, kdy druhou třetinu vyhrál 2:1. Začátkem třetí třetiny jsme mohli zápas otočit na svoji stranu, kdy naši hráči jeli dvakrát samostatně na gólmana Komety, ale bohužel bez gólového efektu. Postupně ubíhajícím časem bylo vidět, že nám docházejí fyzické síly a soupeř toho využil vstřelením dalších dvou branek. Jako team jsme sehráli velmi dobré utkání bohužel bez bodového efektu. Hráčům jsme po zápase poděkovali za výkon, ale také jsme jim připomněli, že je třeba se více soustředit při zakončování vytvořených šancí," řekl po utkání trenér Pykal.