04.01.2012, Liga mladších žáků 2000 (6.třída) - 22. kolo

Hodonín

6

Krejčí (31. Lepeška) - Rašín, Zadina, Martinů, Komín - Daňhel, Musil, Kardoš, Štěrba, Tušer, Adamová, Brož
5
Branky Jihlavy: Adamová 2, Daňhel 2, Štěrba. Nejlepší hráči Jihlavy: Matěj Daňhel, Jaroslav Musil.

„Do utkání jsme nevstoupili nejlépe a po první třetině soupeř vedl již 3:0! Ve druhém dějství jsme hru podstatně zlepšili a soupeře začali přehrávat. Obraz hry se postupně měnil a my začali diktovat tempo hry. Odměnou bylo vyrovnání ve třetí třetině na 5:5. V těchto momentech jsme byli jasně lepší a soupeř se jen těžko dostával do šancí a spíše se bránil. Hloupou a z mého pohledu nepochopitelnou chybou dvou našich hráčů jsme si však dali 3 minuty před koncem vlastní gól a i přes přesilovou hru v samotném závěru jsme už neměli sílu na další zvrat. Těší mě, že kluci i přes nepříznivý stav 0:4 a pouze s 11 hráči v poli, utkání nezabalili a naopak soupeře přehráli. Kromě neproměněných šancí, kterých jsme opět měli dostatek, mě trošku mrzí výkon rozhodčích, na které bylo utkání asi příliš rychlé, neboť nevěřím, že by tak podivně rozhodovali záměrně. Dnes nevyhrál lepší celek, ale šťastnější," řekl po utkání trenér Pykal.