23.08.2013, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

Jekel (Klimeš) - Vlček, Sedlák, Vagner, Cívka, Vojáček, Zbořil, Mytiska, Kozel, Kusko, Beneš, Raška, Boček, Bohaj, Zohorna, Boltvan, Král, Pelikán, Štancl
3

Svoboda (Krejčík) - Čermák, Košař, Dundáček, Březka, Plívka, Vala D., Žáček - Lupač, Střecha, Molnár - Severa, Březina, Nováček - Sladký, Vantuch, Beran - Balaštík
4
Branky a nahrávky: 31. Vlček (Kosko (Beneš), 36. Boček (Vojáček), 39. Raška (Boček, Bohaj) - 5. Čermák (Sladký, Střecha), 6. Březina (Balaštík), 48. Březina (Sladký, Polívka), 59. Dundáček (Severa). Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:4.

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): Hned na začátku utkání jsme dali dva takové slepené góly, to bylo v páté a šesté minutě. Tím jsme Kometu zaskočili. Byli jsme v herní pohodě a třetinu jsme suverénně dohráli. Ve druhé třetine KOmeta svým důrazem a koncovkou otočila skóre. Před třetí třetinou jsme si s klukama promluvili v kabině, nastoupili jsme do ní s tím, co chceme hrát, podařilo se nám vyrovnat a jít znovu do vedení. V závěru utkání jsme byli jednoznačně lepší.