30.08.2013 13:00, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

Vaněček (Sobotka) - Jandejsek, Havlín, Turek, Šír, Pálek, Artl, Mrázek, Beránek, Vlk, Pilař, Reiniš, Langhammer, Havlas, Kalfiřt, Žďárský, Boček, Belovič, Kratochvíl
2

Fučík (Krejčík) - Polívka, Půža, Tobola H., Vala D., Žáček, Košař - Lupač, Mahút, Molnár - Severa, Střecha, Nováček - Vantuch, Vykouk, Balaštík
2
Branky a nahrávky: 1. Kalfiřt (Žďárský, Havlas), 22. Kalfiřt (Žďárský, Havlas) - 27. Mahút (Lupač), 42. Lupač (Tobola H.). Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 2:0, 2:2.

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): Byl to z našeho pohledu nejhorší výkon v přípravném období. Dvakrát jsme do zápasu špatně vstoupili. Nejprve v první minutě první třetiny a poté hned zkraje druhé třetiny. Nevím, čím to bylo, možná tím, že kluci měli v hlavách, že je to poslední přípravák. Ve třetí části se už hra vyrovnala. Za výsledek jsme rádi, ale s předvedenou hrou spokojeni nejsme.