27.08.2013 17:30, Přípravné zápasy staršího dorostu - 0. kolo

1

Vacek (Brož) - Půža, Smutný, Port, Pražák, Kochánek, Dörrer - Oščádal, Dvořák, Balaštík - Hoskovec, Vala L., Kolouch - Lang, Mejzlík, Peschout
1
Branky Jihlavy: Dvořák (Dörrer). Průběh utkání: 0:1, 1:1.

Petr Svoboda (HC Dukla Jihlava): V utkání dominovali především oba gólmani. Měli jmse možná o něco více šancí, ale hra se hodně přelévala. Proto první třetina skončila 0:0. Ve druhé třetině, po chybě domácích, se nám otevřel prostor, Daniel Dörrer dobře vystřelil a Daniel Dvořák dorážel. V této části hry jsme měli gólovou šanci i ve vlastním oslabení, nedokázali jsme ji ale využít. Ve třetí třetině soupeř potrestal zase naši chybu. Taková nenápadná střela přes obránce propadla až do branky. Pět vteřin před koncem mohli Písečtí dát vítězný gól, ale netrefili skoro prázdnou bránu. V pozápasových nájezdech jsme byli šťastnější, když ten rozhodující proměnil Hoskovec.