1:3
(1:0, 0:1, 0:2)

Mladší dorostenci vezou vítězství z Pardubic

09.08.2013

Mladší dorostenci vezou vítězství z východních Čech. V pátek odpoledne porazili Pardubice na jejich ledě 3:1 a v přípravném období si tak připsali další výhru, prozatím nepoznali hořkost porážky (3 vítězství a skóre 19:3). Pardubice šly sice v první třetině do vedení, ale jihlavští mladíci díky dvěma přesným zásahům Daniela Branského a jedné trefě do černého z hole Pavla Kousala výsledek otočili. "Byli jsme hokejovější a zachytali nám výborně oba gólmani," zhodnotil zápas trenér Richard Adam.
09.08.2013 16:00, Přípravné zápasy mladšího dorostu - 0. kolo

HC Dynamo Pardubice

1

Škarek (31. Kořenář) - Pražák, Huňáček, Smutný, Havelka G., Šlapáček, Mareš, Habermann - Branský, Mejzlík, Oščádal - Kousal, Najman, Čermák - Chylík, Adam, Berka - Vrátný
3
Branky Jihlavy: Branský 2, Kousal. Průběh utkání: 1:0, 1:3.

Richard Adam (HC Dukla Jihlava): V první třetině jsme byli lepším týmem, hlavně kombinačně a střelecky, kdy byl poměr střel 18:6. Ve druhé části se hra vyrovnala. Ve třetí třetině jsme Pardubice přehráli, byli jsme hokejovější. Výborně nám zachytali oba gólmani. S výsledkem jsme spokojeni, nicméně soutěž nám začíná až v září.