0:1
(0:0, 0:1, 0:0)

Mladší dorost veze tři body z Pardubic

15.09.2013 / Tomáš Lysý

Ve třetím kole ELIOD extraligy mladšího dorostu zajížděli Jihlavané na led Pardubic. První třetina byla ve znamení obou gólmanů, kteří nepustili za svá záda jediný puk. Ve druhé dvacetiminutovce padl pouze jeden gól, ze kterého se radovala Dukla. Po akci Pražáka s Oščádalem se trefil Daniel Branský. Protože gólman Dukly Josef Kořenář ani ve třetí třetině nedovolil hráčům Pardubic vstřelit gól, vezou si svěřenci kouče Patrika Augusty do Jihlavy tři body za nejtěsnější výhru 1:0.
15.09.2013 12:00, ELIOD Extraliga mladšího dorostu - 3. kolo

HC Dynamo Pardubice

Klouček - Rudy, Boček, Vála, Mert, Leder, Žouželka - Cach, Machala, Machač, Petruš, Syrovec, Králíček, Zadina, Hašek, Kubišta, Bor, Bureš
0

Kořenář - Havelka, Mareš, Pražák, Váňa Smutný, Huňáček - Čermák, Branský, Najman, Adam, Chylík, Mejzlík, Kousal, Vrátný, Oščádal
1
Branky a nahrávky: 27. Branský (Oščádal, Pražák). Rozhodčí: Kobr - Huryta, Buček. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 95. Střely na branku: 29:29. Průběh utkání: 0:1.