4:1
(0:0, 2:0, 2:1)

Mladší dorost podlehl Bílým Tygrům z Liberce

26.09.2013 / Tomáš Lysý

Páté kolo extraligy mladšího dorostu zavedlo jihlavské hokejisty na led extraligového Liberce. Po bezgólové první části hry začaly padat branky až ve druhé dvacetiminutovce. Na začátku čtyřiadvacáté minuty se domácí během tří minut dvakrát prosadili a položili tak základ svému vítězství. Další dva góly pak vstřelil Liberec na začátku třetí třetiny. Za Duklu vstřelil v závěru čestný gól Tomáš Mejzlík. Bílí Tygři tak získali tři body a bodově se dotáhli v tabulce na Jihlavu.
26.09.2013 12:00, ELIOD Extraliga mladšího dorostu - 5. kolo

Bílí Tygři Liberec

Žajdlík - Eichler, Balabán, Čechura, Minařík, Velechovský, Tkačík, Bálík - Jursa, Kačírek, Solenský, Chrtek, Nezbeda, Šíp, Kunst, Straka, Wieser, Zachar, Bajer, Mocek
4

Kořenář - Havelka, Mareš, Pražák, Váňa - Mejzlík, Najman, Adam, Berka, Čermák, Huňáček, Chylík, Kousal, Oščádal, Vrátný, Branský, Smutný
1
Branky a nahrávky: 24. Solenský (Kačírek), 27. Jursa (Nezbeda), 41. Kačírek (Solenský, Eichler), 43. Šíp (Chrtek, Jursa) - 58. Mejzlík (Najman). Rozhodčí: Hejl - Kajínek, Novák. Vyloučení: 2:2. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 0. Střely na branku: 32:26. Průběh utkání: 4:0, 4:1.