1:3
(0:1, 1:0, 0:2)

Mladší dorostenci vrátili Žďáru porážku a jsou stále na čele

20.10.2013 / Jaroslav Wollmann

V rámci 10. kola zajížděli mladší dorostenci Dukly do Žďáru nad Sázavou s cílem vrátit svému soupeři porážku a zůstat na čele extraligové tabulky. Svěřence Patrika Augusty poslal do vedení na sklonku osmé minuty David Čermák. Ve druhé třetině sice v přesilové hře vyrovnal Martin Kaut, ale poslední dvacetiminutovka patřila Jihlavanům. Tři a půl minuty před koncem normální hrací doby využil přesilovou hru Ondřej Najman. Výhru 3:1 pečetil o dvě minuty později Pavel Kousal. Dukla si do tabulky připsala tři důležité body a zůstává tak na čele extraligové tabulky skupiny střed.
20.10.2013, ELIOD Extraliga mladšího dorostu - 10. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

Loubal - Jankovský, Trejbal, Švanda, Macky, Geba, Srnský - Macek, Nedvěd, Štefka - Kaut, Nečas, Havránek - Matys, Pochobradský, Zahradník
1

Kořenář - Pražák, Smutný, Huňáček, Havelka, Váňa, Mareš - Berka, Najman, Kousal - Čermák, Adam, Branský - Slabý, Mejzlík, Chylík
3
Branky a nahrávky: 40. Kaut (Havránek, Trejbal) - 8. Čermák (Smutný), 57. Najman, 59. Kousal (Huňáček). Rozhodčí: M. Honza - F. Honza, Stehlík. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 582. Střely na branku: 18:26. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.