6:1
(2:0, 3:0, 1:1)

Mladší dorostenci vysoko prohráli v Pardubicích

15.12.2013 / Tomáš Lysý

K poslednímu zápasu před Vánoci odjížděli mladší dorostenci Dukly na led Pardubic. Svěřencům trenéra Patrika Augusty nevyšel začátek zápasu, v páté minutě vedli domácí již o dva góly. Ani druhá třetina nezačala pro jihlavské hokejisty nejlépe. V pětadvacáté minutě zvýšil vedení domácích Ondřej Machala. Do konce druhé části se Pardubice trefili ještě dvakrát. Jihlavě se podařilo ve třetí třetině snížit zásluhou Tomáše Mejzlíka, ale konečné slovo měli opět hosté, když Michal Machač upravil na konečných 6:1. Vzhledem k výhře Liberce tak přepustila Dukla první pozici v tabulce právě Severočechům.
15.12.2013, ELIOD Extraliga mladšího dorostu - 21. kolo

HC Dynamo Pardubice

Klouček - Vála, Budík, Boček, Mikulčák, Rudy, Žouželka - Machač, Machala, Zadina, Cach, Bor, Bureš, Kubišta, Petrus, Syrovec, Pochobradský, Hašek, Králíček
6

Kořenář - Havelka, Mareš, Pražák, Váňa, Huňáček, Smutný - Mejzlík, Oščádal, Berka, Čermák, Chylík, Kousal, Najman, Branský, Prokš
1
Branky a nahrávky: 4. Cach (Vála), 5. Machala (Vála), 25. Machala (Vála), 33. Zadina, 40. Budík (Machač), 49. Machač (Budík) - 46. Mejzlík (Oščádal). Rozhodčí: . Vyloučení: 3:1, navíc Rudy a Žouželka (PCE) - Smutný (JIH) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 98. Střely na branku: 29:39. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1.