2:6
(0:3, 1:2, 1:1)

Mladší dorostenci vezou tři body z nedalekého Žďáru nad Sázavou

13.02.2014 / Libor Kucza

Jihlavští mladíci měli utkání 28. kola pod kontrolou již od úvodních minut. V první periodě dokázali červenožlutí skórovat hned třikrát, skóre otevřel Michal Smutný. Prostřední část patřila rovněž svěřencům Patrika Augusty. Závěrečná třetina žádnou brankovou smršť nepřinesla, na obou stranách bylo červené světlo rozsvíceno jednou. Mladší dorostenci Dukly tak nakonec zvítězili jednoznačně 6:2.
13.02.2014 16:30, ELIOD Extraliga mladšího dorostu - 28. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

Loubal - Macek, Geba, Jankovský, Kaut, Macky, Matys, Nečas, Nový, Srnský, Štefka, Trejbal, Zahradník
2

Škarek - Habermann, Pražák, Mareš, Havelka, Huňáček, Smutný - Adam, Berka, Čermák, Chylík, Kousal, Mejzlík, Najman, Oščádal, Branský, Smutný
6
Branky a nahrávky: 36. Srnský (Nečas, Kaut), 50. Matys (Nový, Geba) - 17. Smutný (Berka), 19. Najman (Huňáček, Kousal), 20. Smutný (Mareš, Berka), 23. Čermák (Adam, Branský), 38. Kousal (Najman, Pražák), 58. Berka (Oščádal, Mejzlík). Rozhodčí: Doležal - Přibyl, Capouch. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 212. Střely na branku: 21:45. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:6.