22.09.2013 12:30, ELIOD Liga mladšího dorostu - 3. kolo

3

HC Dukla Jihlava B

Šťastný - Habermann, Havelka, Kalenda, Jančí, Kouba - Slabý, Berka, Chvátal, Lupač, Němec, Prokš, Kulík, Hendrych, Matějka, Kolátor, Chromý
4
Branky a nahrávky: 5. Benda, 13. Šafařovský, 53. Šafařovský - 23. Kulík (Habermann), 35. Prokš, 53. Slabý (Havelka), rozhodující nájezd Havelka. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 34:21. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 3:4.

„Utkání jsme začali celkem slušně v dobrém tempu, ale poměrně rychlý, laciný obdržený gól nás opět trochu srazil a zbytek první třetiny jsme tahali za kratší konec. Po důrazné domluvě o první přestávce jsme začali opět bruslit a soupeř začal faulovat. Druhá třetina jak výsledkově, tak také herně vyzněla v náš prospěch. V třetí části byl mírně aktivnější soupeř, ale třetí branku jsme vstřelili my po pěkném zakončení Jirky Slabého. Bohužel hned další střídání jsme po hrubé chybě inkasovali, a tak musely rozhodnout penalty v kterých uspěl pouze Oliver Havelka, a tak se druhý bod stěhoval na naší stranu. Za dvě třetiny kluci zaslouží pochvalu a opět se přesvědčili, že hrát se dá s každým," řekl po utkání trenér Jiří Jungwirth.