2:1
(0:0, 0:0, 2:1)

B- tým mladšího dorostu udolal ve vyrovnaném utkání Krkonoše

03.11.2013 / Zdeněk Drla

Mladší dorostenci Dukly Jihlava udolali v neděli v poledne Krkonoše - spojený tým mládeže Vrchlabí a Trutnova 2:1. A utkání to bylo vyrovnané. Na první gól se čekalo až do 49. minuty, kdy se prosadil Josef Vrátný, druhý přesný zásah Dukly přidlal o necelé dvě minuty později Jaroslav Musil. Hosté pouze korigovali stav skóre v 55. minutě z nařízeného trestného střílení. V zápase se blýskl gólman Jihlavy Jakub Škarek, který zneškodnil 46 střeleckých pokusů týmu z Krkonoš.
03.11.2013 11:00, ELIOD Liga mladšího dorostu - 11. kolo

HC Dukla Jihlava B

Škarek - Habermann, Kalenda, Musil, Jančí, Kardoš, Kozel, Hráček, Kolátor, Šulák, Chvátal, Vrátný, Němec, Zadina, Kouba, Matějka, Kulík, Úlovec, Trávník
2

HC Krkonoše

Petrira - Tříska, Špetla, Rychlovský, Mach, Šebek, Novotný, Pohl, Krsek, Havelec, Hanousek, Novák, Lelek, Valášek, Jirman, Černý, Cerman
1
Branky a nahrávky: 49. Vrátný (Šulák, Habermann), 51. Musil (Úlovec, Kulík) - 55. Krsek (TS). Rozhodčí: Dostál - Hrbek, Mejzlík. Vyloučení: 2:2. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 22:46. Průběh utkání: 2:0, 2:1.