4:6
(3:2, 1:2, 0:2)

Mladší dorost v Liberci čtyřikrát prohrával, přesto první semifinále vyhrál

19.03.2014 / Tomáš Lysý

V neuvěřitelné drama se změnil první semifinálový zápas mladších dorostenců Dukly v Liberci. První třetina přinesla pět gólů. Na dvě přesné trefy domácích stačili červenožlutí vždy odpovědět a vyrovnat díky Davidu Čermákovi a Pavlu Kousalovi, minutu před koncem se však Bílí Tygři znovu ujali vedení. Ve druhé třetině trend z první části pokračoval. Jihlava nejprve Michalem Smutným znovu vyrovnala a na další vedení Liberce reagoval srovnáním stavu Ondřej Najman. V čase 54:33 se Dukla poprvé v zápase ujala vedení, když se prosadil Tomáš Mejzlík. Třiadvacet vteřin poté pojistil výhru Dukly druhým gólem v zápase Ondřej Najman. Série na tři vítězné zápasy se nyní stěhuje do Jihlavy, druhý zápas je na programu ve čtvrtek 20. března od 15:00 hodin.
19.03.2014 15:00, ELIOD Extraliga mladšího dorostu - 0. kolo

Bílí Tygři Liberec

Žajdlík – Eichler, Korecký, Velechovský, Krejsa – Bělohorský, Chrtek, Jursa, Král, Kunst, Nezbeda, Solenský, Šíp, Wienczek, Zachar, Mocek
4

Kořenář – Mareš, Pražák, Váňa, Habermann, Smutný, Huňáček – Adam, Berka, Čermák, Chylík, Kousal, Mejzlík, Najman, Oščádal, Branský
6
Branky a nahrávky: 5. Bělohorský (Nezbeda), 10. Wiencek (Solenský, Eichler), 19. Nezbeda (Bělohorský, Korecký), 32. Nezbeda (Chrtek) – 8. Čermák (Smutný, Pražák), 18. Kousal (Chylík), 23. Smutný (Mejzlík, Pražák), 35. Najman (Kousal), 55. Mejzlík (Čermák), 55. Najman (Kousal). Rozhodčí: Kajínek - Krejbich, Podrazil. Vyloučení: 4:3. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 34. Střely na branku: 21:38. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:6.