2:1p
(0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)

Mladší dorostenci zvítězili i ve druhém duelu

20.03.2014 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek odpoledne přivítali ve druhém zápase semifinále play-off mladší dorostenci Dukly celek Liberce. Lépe začali hosté, když se v 16. minutě dostali do vedení zásluhou Marka Zachara. Ve druhé třetině domácí Jihlava vyrovnala, když se v přesilové hře prosadil Daniel Branský. Ve třetí části se diváci branky nedočkali. Rozhodnout tak muselo prodloužení. Deset vteřin po jeho začátku využil přihrávku Ondřeje Najmana Pavel Kousal. Dukla vede v sérii 2:0 na zápasy.
20.03.2014 15:00, ELIOD Extraliga mladšího dorostu - 0. kolo

Kořenář - Huňáček, Váňa, Smutný, Pražák, Mareš, Habermann - Kousal, Najman, Chylík - Oščádal, Mejzlík, Čermák - Branský, Adam, Berka
2

Bílí Tygři Liberec

Žajdlík - Eichler, Korecký, Kunst, Velechovský, Krejsa, Ira - Wiencek, Zachar, Nezbeda - Chrtek, Jursa, Šíp - Čermák, Král, Mocek
1
Branky a nahrávky: 33. Branský (Mejzlík), 61. Kousal (Najman) - 15. Zachar (Nezbeda). Rozhodčí: Polák - Kuřítko, Šťastná. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 167. Střely na branku: 42:25. Průběh utkání: 0:1, 2:1.