18.10.2014, Liga mladších žáků "C" - 7. kolo

HCM Warriors Brno

3

Maláč (36. Novák) - Adam, Vranka, Sapík, Jungwirth, Chvátal, Číhal - Mlejnek, Polodna, Štorek - Bína, Menšík, Pavelec - Michalčuk, Machovský, Melenovský
3
Branky a nahrávky Jihlavy: Polodna (Jungwirth), Bína (Sapík), Menšík (Michalčuk, Adam). Nejlepší hráči Jihlavy: Od druhé třetiny celý tým.

„Utkání s nepříjemným soupeřem jsme nezačali nejlépe a objektivně musím přiznat, že byl soupeř v první třetině lepší, přestřílel nás a vytvořil si více brankových příležitostí. Po prvním dějství byl tedy stav zaslouženě 2:1 pro domácí. Od druhé třetiny bylo na ledě ale úplně jiné mužstvo a naše hra se výrazně zlepšila. Nebýt vynikajícího brankáře v brance domácích, zápas by skončil úplně jiným výsledkem. Škoda, že dokážeme soupeře držet 7 minut v jejich třetině, on se poté jednou podívá na naší polovinu a hned skóruje. V dramatické koncovce jsme vybojovali remízu, ale výkon mužstva ve druhé a třetí třetině se mi líbil," řekl po utkání trenér Martin Pykal.