08.02.2015, Liga starších žáků "A" - 22. kolo

12

Chaloupek (30. Krejčí) - Rašín, Jančí, Barák, Juda - Zadražil, Najman, Chlubna - V. Brož, Čermák, Svoboda - Kohout
3
Branky a nahrávky Jihlavy: V. Brož (Zadražil), V. Brož (Najman), Najman (V. Brož). Nejlepší hráči Jihlavy: Ondřej Chaloupek, Vítězslav Brož, Pavel Svoboda.

„K utkání jsme odjížděli pouze s 11 hráči do pole a značně oslabeni. Bohužel vzhledem k nabitému programu jsme nechtěli toto utkání odkládat. Od začátku se hrálo ve vysokém tempu a musím říct, že někteří hráči již po pár střídáních, hodně těžce oddychovali. I tak se hrál při hře 5:5 vyrovnaný hokej, bohužel jsme cenné síly ztráceli při oslabeních. Do poloviny zápasu to bylo 3:0 a je velká škoda neproměněných šancí, zvláště dvou samostatných úniků, které jsme měli. Ve třetí třetině jsme bohužel tempu hry přestali stíhat a navíc soupeř dal prakticky z každého nahození na branku gól. Závěrečná třetina tak skončila poměrem 9:3! Ve třech předchozích duelech jsme domácí vždy porazili, i dnes jsme podle mne hráli slušně, ale zkrátka chyběly síly," řekl po utkání trenér Martin Pykal.