11.10.2014, Liga mladších žáků "D" - 5. kolo

HC Lední Medvědi Pelhřimov

2

Sigmund (30. Tesař) - Vovsík, Číhal, Zdarsa, Jungwirth, Augusta - Fábry, Peš, Machovský - Sedlák, Kotrba, Hrbek - Kain, Kret
13
Branky a nahrávky Jihlavy: 10. Peš (Sedlák), 23. Kain (Kret), 35. Číhal, 37. Kotrba (Vovsík, Sedlák), 38. Fábry (Kotrba), 44. Fábry, 47. Číhal, 48. Číhal, 49. Jungwirth (Fábry), 51. Jungwirth (Fábry), 55. Číhal, 59. Sedlák, 60. Sedlák. Nejlepší hráči Jihlavy: Jonáš Jungwirth, Lukáš Číhal, Filip Sigmund.

„V první části byl dle mého názoru herní obraz družstva dobrý. Základem bylo to, že kluci chtěli hrát. Všude jsme byli o krok dříve než soupeř, dokázali jsme se prosazovat v útočném pásmu a pramenilo z toho množství šancí. Bohužel v zakončení nám chyběla rozvaha a chladnokrevnost. Taktéž výkon domácího brankáře byl velice dobrý a třetinu jsme vyhráli pouze 1:0. Přesto můžu za tuto část hry kluky pochválit. V druhém dějiství se ovšem začali zbytečně zaobírat prapodivnými výroky rozhodčích, nesoustředili se na hokej a výkon šel dolů. Do třetí části jsme naštěstí nastoupili s chutí, vystřídavší brankář domácích nám povolil několik lacinějších gólů v jeho síti a skóre narůstalo. Nicméně zejména za výkon v první půli utkání jsme zaslouženě vyhráli tímto vyšším rozdílem," řekl po utkání trenér Tomáš Dzurik.