0:8
(0:2, 0:4, 0:2)

Mladší dorost sestřelil letňanské Letce osmi góly a bodoval pošestnácté v řadě

11.02.2015 / Tomáš Lysý

V naprostou demolici soupeře se zvrtl zápas 32. kola extraligy mladšího dorostu. Jihlavští hokejisté, bojující o postup do play-off, vstřelili v závěru třetiny dva góly díky Milanu Strnadovi a Lukáši Jindrovi. Po dvou třetinách to bylo již 6:0, postupně se prosadil znovu Lukáš Jindra, Jiří Slabý, Tomáš Vala a Dominik Adam. V jednapadesáté minutě zkompletoval Lukáš Jindra hattrick a o dvanáct vteřin zkompletoval stav Dominik Adam, navíc Jakub Škarek pochytal všech 43 střel domácích a podruhé za sebou udržel čisté konto. Svěřenci trenéra Štěpána Moravce bodovali již pošestnácté, z toho čtrnáctkrát vyhráli, a drží se v čele nadstavbové skupiny D, ve které pouze první celek postoupí do play-off.
11.02.2015 15:30, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 32. kolo

HC Letci Letňany

Mokrý (19. Vlas) - Vojta, Prebsl, Straka, Gebell, Lytvynov, Jelínek - Sklenář, Bouřil, Fabiánek, Nedorost, Štěbeták, Burda, Danov, Rousek, Kučera, Kocík
0

Škarek - Mareš, P. Slabý, Trávník, Vála, Stark, Havelka - Vala, Jindra, Musil, Adam, Fixa, Brož, J. Slabý, Hrbatý, Strnad, Vrátný
8
Branky a nahrávky: 17. Strnad (Havelka), 19. Jindra (Strnad), 31. Jindra (Musil, Mareš), 32. J. Slabý (Brož), 37. Vala (Slabý), 38. Adam (Vrátný), 51. Jindra (Brož, Vala), 51. Vrátný. Rozhodčí: Výhodný - Zháňal, Nidl. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 48. Střely na branku: 43:35. Průběh utkání: 0:8.