4:2
(1:0, 2:1, 1:1)

Mladší dorost porazil v přípravě Warrior Brno také doma

18.08.2015 / Tomáš Lysý

V pátém přípravném zápase nastoupil jihlavský mladší dorost proti Warrioru Brno. Na jeho ledě si před týdnem zastřílel, když vyhrál 9:2, a i nyní vstoupili Jihlavští do zápasu lépe. V patnácté minutě otevřel skóre Pavel Svoboda a zkraje druhé části poslal Duklu do dvougólového vedení Jaroslav Musil. Hosté sice v polovině zápasu snížili, ale ještě v téže části vstřelil Miroslav Juda pozdější vítězný gól. Warrior ještě jednou snížil na rozdíl jedné branky, ale v šestapadesáté minutě stvrdil jihlavskou výhru Martin Zadražil.
18.08.2015 12:00, Přípravné zápasy mladšího dorostu A - 5. kolo

Juřička - Zadina, Filip, Sapík, Marek, Mareček, Vaněk - Juda, Najman, Zadražil, Musil, Daňhel, Kohout, Brož, Kardoš, Svoboda
4

HCM Warriors Brno

Zechtr (30. Labert) - Daněk, Branžovský, Veleba, Müller, Miloš, Chalupa, Salcburger, Karpíšek, Mudrych, Bernovský, Dufek, Turanský, Bocián, Hrubeš, Zajíček, Antoňů, Vlk, Pigl
2
Branky a nahrávky: 15. Svoboda (Brož), 21. Musil, 39. Juda, 56. Zadražil (Kardoš) - 32. Mudrych (Bocián), 51. Turanský. Rozhodčí: Polák - Suchý, Zajíc. Vyloučení: 4:4. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2.