4:2
(1:0, 2:1, 1:1)

Mladší dorostenci si body z pardubického ledu nedovezli

15.11.2015 / Tomáš Lysý

V utkání šestnáctého kola mezi Pardubicemi a Duklou se na gól čekalo až do patnácté minuty, kdy se prosadili domácí. Dynamo v devětadvacáté minutě zvýšilo své vedení a i když Jihlava snížila zásluhou Jana Úlovce, domácí znovu uskočili na rozdíl dvou branek. Ve třetí třetině se jako první prosadili znovu domácí, za červenožluté už pouze snižoval Martin Zadražil. Pardubice tak zvítězily 4:2 a zajistili si postup do skupiny s jistotou play-off.
15.11.2015, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 16. kolo

HC Dynamo Pardubice

Vlk – Dubovči, Leder, Oliva, Pejzl, Rudy, Sýkora – Blümel, Bucek, Chára, Jelínek, Koffer, Kostka, Mazura, Rohlík, Rozlílek, Šír, Zeman
4

Juřička – Juda, Mareček, Marek, Piskač, Rašín, Rusňák – Brož, Filip, Chlubna, Kardoš, Musil, Úlovec, Vala, Zadražil
2
Branky a nahrávky: 15. Blümel (Mazura), 29. Jelínek (Zeman), 37. Bucek (Blümel, Mazura), 52. Blümel (Bucek) – 36. Úlovec (Juda), 56. Zadražil (Kardoš). Rozhodčí: Barek – Huryta, Urubčík. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 33:26. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2.