0:5
(kontumace)

Starší žáci téměř dotáhli rozhodnutý zápas ve Warrioru

13.02.2016

Do zápasu na ledě Warrioru nevstoupili starší žáci vůbec dobře a v první třetině čtyřikrát inkasovali. Když si ve čtyřiadvacáté minutě připsali Brňané již šestý gól, vypadalo to s Duklou hodně špatně. Ovšem stejně jako v některých předchozích utkáních se Jihlava na svého soka téměř dotáhla. Matouš Menšík s Patrikem Čermákem do konce třetiny snížili a v pětačtyřicáté minutě po trefě Patrika Augusty a dvou gólech Tomáše Chlubny vedli domácí pouze o gól. Obrat se Dukle nakonec nepodařil, krátce poté vstřelil Martin Snášel hattrick a Warrior tak zvítězil 7:5.
13.02.2016 12:15, Liga starších žáků "A" - 30. kolo

HCM Warriors Brno

D. Geidl - Vaněk, Chcholouš, Koubek, Mrkvica, Mahdal - Krška, Marčík, Sedlák, Mastič, Orsech, Kubíček, Kos, Snášel, N. Geidl
0

Krejčí (30. Pavlas) - Brož, Sapík, Moravec, Chvátal - Havel, Čermák, Chlubna - Mikeš, Menšík, Nosek - Augusta, Kochrda, Dúška
5
Původní výsledek 7:5 (4:0, 2:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 7. Mastič (Snášel, N. Geidl), 10. N. Geidl, 13. Sedlák (Mrkvica), 18. Snášel (Vaněk, N. Geidl), 23. Sedlák (Krška, Kubíček), 24. Snášel (Mahdal, Mastič), 47. Snášel - 32. Menšík (Brož), 33. Čermák (Chlubna), 43. Augusta (Chlubna), 43. Chlubna, 45. Chlubna (Moravec). Rozhodčí: Coufal - Král, Mikoviny. Vyloučení: 10:5, navíc Koubek (WAR) a Havel (JIH) 10 min. OT. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 6:0, 6:5, 7:5.