3:8
(0:1, 2:5, 1:2)

Šesťáci dovezli dva body z ledu Olomouce a v tabulce se drží na předních pozicích

10.10.2015 / Tomáš Lysý

První třetina zápasu Ligy mladších žáků C mezi Olomoucí a Jihlavou vyšla lépe Dukle, v sedmnácté minutě otevřel skóre Patrik Bakus. Ve druhém dějství Jihlava navýšila své vedení. Již na 4:0 zvyšovali postupně Jonáš Jungwirth, Patrik Bakus a Šimon Báťa. Domácí sice snížili, ale hned vzápětí se prosadil Lukáš Číhal a po něm také Václav Kudrna. Po dvou třetinách svítil na ukazateli skóre stav 2:6 a v poslední části červenožlutí své vedení ještě navýšili. Mezi jeden gól Hanáků se vměstnala trefa Patrika Bakuse, který završil hattrick, a na konečných 8:3 pro Duklu upravil Hynek Peš. Další zápas čeká Jihlavu v sobotu 18.10. od 12:30 proti poslednímu Warrioru Brno.
10.10.2015, Liga mladších žáků "C" - 8. kolo

HC Olomouc

Špunar - Moša, Polcr, Drábek, Padevět, Sedláček - Berka, Ševčík, Izák, Szabó, Přidal, Tlach, Přibík, Navrátil, Kočiřík
3

Sigmund (32. Tesař) - Vovsík, Hrbek, Číhal, Augusta, Matějíček - Jungwirth, Báťa, Peš - Fábry, Kudrna, Novák - Kříž, Bakus, Machovský
8
Branky a nahrávky: 33. Berka (Drábek), 40. Sedláček (Szabó), 56. Sedláček - 17. Bakus (Kříž), 22. Jungwirth (Peš), 32. Bakus (Machovský), 33. Báťa (Peš), 33. Číhal (Kříž), 37. Kudrna (Fábry), 49. Bakus (Kříž), 57. Peš (Báťa). Rozhodčí: Dopitová, Novotná. Vyloučení: 2:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6, 2:6, 2:7, 3:7, 3:8.

Nejlepší hráč Dukly: Celé mužstvo

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): Od úvodního dějství jsme dnes domácí předčili především v nasazení a hokejové šikovnosti. Dokázaly se prosadit všechny formace a vyjma některých pasáží můžu být z dnešním zápasem spokojený. Vítězství jsme si dnes zasloužili.