5:3
(2:0, 1:1, 2:2)

Mladší dorostenci dotahovali proti Motoru marně

05.08.2016 / Zdeněk Drla

A-tým mladšího dorostu nevstoupil do zápasu na ledě Motoru vůbec dobře. Na konci prvního dějství prohrával už 0:2. V polovině zápasu sice pohotovou střelou od modré vykřesal jiskřičku naděje obránce Patrik Rašín, domácí ale odpověděli dalšími dvěma přesnými zásahy. Pak začali úřadovat hosté z Vysočiny. Ve 44. minutě tečoval v přesilovce Winklerovu střelu Patrik Čermák, o pět minut později těžil ze souhry s Miroslavem Judou Tomáš Chlubna a hned bylo veseleji. Srovnat už jihlavští mladíci ale nestihli, v 55. minutě dal konečnou podobu skóre 5:3 ve prospěch Motoru obránce Šimon Koláček.
05.08.2016 13:30, Přípravné zápasy mladšího dorostu - 0. kolo

Banes Motor České Budějovice

Dvořák - Kubíček, Svach, Procházka, Dekret, Tampier, Remta, Novák, Čížek, Grossmann, Beránek, Škvarek, Houdek, Janoch, Hrubec, Ryba
5

Holata (31. Krejčí) - Rašín, Sapík D., Kříšta, Winkler, Smolko, Brož P. - Mihulka, Dýcková, Svoboda O. - Pigl, Čermák, Brož V. - Zadražil, Juda, Chlubna
3
Branky a nahrávky: 9. Škvarek (Beránek), 17. Tampier (Janoch, Ryba), 36. Procházka (Beránek), 42. Beránek (Škvarek), 55. Kubíček (Novák) - 29. Rašín (Mihulka), 44. Čermák (Winkler, Brož V.), 49. Chlubna (Juda, Zadražil). Vyloučení: 4:3. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 24:30. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:3, 5:3.