1:4
(0:1, 1:1, 0:2)

Mladší dorost si v přípravě dovezl výhru z nedalekého Žďáru

16.08.2016

Také jihlavským mladším dorostencům se v přípravných zápasech poměrně daří. K předposlednímu ze šesti utkání zajížděli na led Žďáru nad Sázavou a již v šesté minutě se díky Jakubu Krajíčkovi dostali do vedení. Krátce před polovinou zápasu sice Tomáš Pigl zvýšil náskok hostí, ovšem před odchodem do kabin vstřelily Plameny kontaktní gól. Třetí třetina patřila Jihlavě, které nejprve vrátil dvoubrankové vedení Tomáš Chlubna a šest minut před koncem upravil Jakub Krajíček na konečných 4:1 pro Duklu svým druhým zářezem v utkání. Svěřenci a svěřenkyně kouče Petra Svobody tak zvítězili již ve čtvrtém předsezonním mači.
16.08.2016, Přípravné zápasy mladšího dorostu - 0. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

Vorčák (40. Nedvěd) – Trejbal, Pachl, Adámek, Jindra, Hromádka, Macek, Prokop, Doležal, Boštík, Malenovský, Štola, Černohorský, Vlk, Primožič, Puczek, Bednář, Tomín, Gergel, Pytlíková, Čermák, Pospíšil
1

Chaloupek (33. Holata) – Křišta, Mihulka, Winkler, Smolko, Sapík, Rašín - Chlubna, Krajíček, Brož, Kaltounková, Pigl, P. Čermák, O. Svoboda, Zadražil, Dýcková
4
Branky a nahrávky: 38. Puczek (Macek) – 6. Krajíček (Zadražil), 29. Pigl (Kaltounková), 46. Chlubna, 54. Krajíček (Zadražil) Rozhodčí: Fiksa – Klouda, Homola. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.