2:3
(1:1, 0:1, 1:1)

Rezerva mladšího dorostu si veze výhru z Písku

07.01.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 7. ledna cestovali svěřenci Karla Nekvasila do Písku. Do vedení šli jako první hosté, v 9. minutě skóroval Marián Havel. Podruhé šli mladíci Dukly do vedení v 35. minutě, když se trefil Jakub Krajíček. I na tuto branku však domácí našli odpověď. Jihlavané ale šli za vítězstvím. Svou druhou brankou v zápase se prezentoval Jakub Krajíček. Jihlava B si z Písku odvezla důležité body po výhře 3:2.
07.01.2017, ELIOD liga mladšího dorostu - 21. kolo

IHC Králové Písek

2

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Barák, Mikeš, Sapík, Poledna, Nosek, Dúška - Krajíček, Kochrda, Augusta - Rampír, Havel, Hroch - Machovský, Přibil
3
Branky a nahrávky Jihlavy: 9. Havel (Sapík), 35. Krajíček (Mikeš, Barák), 46. Krajíček (Barák). Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 22:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.