4:1
(0:0, 1:0, 3:1)

Rezerva mladšího dorostu oslavila konec sezony vítězstvím nad Táborem

23.03.2017 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 23. března přivítali svěřenci Karla Nekvasila rezervu Tábora. V první třetině žádná branka nepadla. Do vedení šli domácí ve druhé třetině, když se prosadil Martin Kohout. Rozhodnutí přinesla třetí třetina, kdy mladíci Dukly vstřelili tři branky a hosté jen jednu. Jihlava B porazila Tábor B 4:1. Dominik Sapík si v zápase připsal dvě asistence.
23.03.2017, ELIOD liga mladšího dorostu - 13. kolo

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Kratochvíl, Nosek, Sapík, Mikeš, Dúška, Buzek - Augusta, Kochrda, Mihulka - Rampír, Machovský, Kohout - Poledna, Hroch, Jančí
4

HC Tábor B

1
Branky a nahrávky Jihlavy: 35. Kohout (Augusta, Sapík), 41. Mihulka (Sapík), 53. Poledna (Dúška), 53. Augusta (Kochrda). Vyloučení: 7:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 4:0, 4:1. Střely na branku: 23:31.