22.08.2017 18:00, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

HC Dynamo Pardubice

4

Brož - Srnský, Vála, Pražák, Hrabaň, Mareš, Havelka - Mejzlík, Adam, Jindra - Peschout, Kadleček, M. Strnad - Norris, Slabý, Waller - Hrbatý
3
Branky a nahrávky Dukly: Jindra (Mejzlík, Srnský), Kadleček (M. Strnad, Pražák), Hrabaň. Střely na branku: 30:28. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 4:3.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): V první třetině jsme dokázali využít přesilovku a potom naše hra trošku opadla. Pardubice nám odskočily na rozdíl dvou branek do stavu 1:3. Velký klad jsme viděli v tom, že tým tohle nepoložilo a v posledních deseti minutách třetí třetiny jsme dokázali vyrovnat. Za to jsme kluky pochválili a ukázal se jejich charakter, protože to dokázali takhle zvládnout. Poprvé jsme si vyzkoušeli prodloužení tři na tři, které jsme ale odehráli jako darebáci. Pardubice nám snad pětkrát za pět minut ujely do přečíslení dva na jednoho nebo tři na jednoho. V nájezdech dal soupeř jeden gól, my žádný.