7:3
(1:1, 2:1, 4:1)

Výborná třetí třetina přinesla mladšímu dorostu ukončení série šesti zápasů bez výhry

23.11.2017 / Tomáš Lysý

Jihlavští hokejisté do dohrávky 12. kola proti Žďáru vstoupili lépe a rychle se ujali vedení zásluhou Tomáše Chlubny. Ačkoliv hosté ihned odpověděli, prakticky vzápětí stejný jihlavský hráč znovu dostal svůj tým do jednobrankového náskoku. Ten byl navýšen v pětadvacáté minutě trefou Mariána Havla. Hosté ale ve druhé třetině snížili a zkraje třetího dějství dokázali vyrovnat. Mladší dorostence Dukly to ale nepoložilo a rychle rozehnali dlouhé čekání na výhru. Vítězný gól obstaral zkompletovaným hattrickem Tomáš Chlubna. Do dvoubrankového rozdílu poslal svůj tým David Polodna, poté se podruhé v utkání trefil Marián Havel a na konečných 7:3 upravil v poslední minutě svým premiérovým gólem v sezoně Kevin Mikeš.
23.11.2017 15:45, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 12. kolo

Maláč – Mikeš, Kratochvíl, Chvátal, Brož, Moravec, Winkler, Chlubna, Zdarsa, Augusta, Pavelec, Čermák, Havel, Kochrda, Polodna, Mihulka, Kravec
7

SKLH Žďár nad Sázavou

Vít – Macek, Filip, Pokorný, Cibuzar, Adámek, Grauer, Putz, Konečný, Kouba, Štola, Matas, Malenovský, Picka, Doležal, Puczek, Bednář
3
Branky a nahrávky: 3. Chlubna (Polodna, Chvátal), 5. Chlubna (Mihulka), 25. Havel, 44. Chlubna, 46. Polodna (Moravec, Winkler), 54. Havel (Chlubna), 60. Mikeš (Havel, Chlubna) – 4. Cibuzar (Picka, Malenovský), 34. Puczek (Matas, Konečný), 41. Konečný (Cibuzar). Rozhodčí: Maršálek – Procházka, Brzobohatý. Vyloučení: 4:8. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 116. Střely na branku: 39:20. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 7:3.