2:3p
(1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)

Mladší dorost ve třetí části srovnal nepříznivý stav, poté prohrál v prodloužení

19.11.2017 / Tomáš Lysý

Vstup do zápasu měli jihlavští mladší dorostenci snový. Již po dvanácti vteřinách hry se prosadil David Polodna. Jenže ještě v první minutě hosté srovnali a v závěru třetiny se ujali vedení. To drželi až do 52. minuty, kdy se Jihlavě podařilo vyrovnat. O to, že zápas dojde do prodloužení, se zasadil Patrik Augusta. V nastaveném čase měli více štěstí Pardubičtí a odváží si tak z Horáckého zimního stadionu dva body.
19.11.2017 14:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 16. kolo

Maláč – Mikeš, Kratochvíl, Chvátal, Brož, Moravec Winkler – Chlubna, Zdarsa, Augusta, Čermák, Pavelec, Kochrda, Polodna, Mihulka, Kravec
2

HC Dynamo Pardubice

Batěk – Školoudík, Vojtěch, Nedelka, Hrádek, Kaštánek, Pavlík, Hrdlička, Heligr – Hebek, Kubíček, Rouha, Marha, Herčík, Kloz, Šťastný, Hledík
3
Branky a nahrávky: 1. Polodna (Chlubna), 52. Augusta (Moravec) - 1. Kaštánek, 16. Rouha (Marha, Školoudík), 63. Hledík (Šťastný, Nedelka). Rozhodčí: Vrba - Kleprlík, Šťastná. Vyloučení: 3:4. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 125. Střely na branku: 28:30. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.