2:3p
(0:0, 0:2, 2:0 - 0:1)

Mladší dorost porazil v prodloužení Letňany a dere se tabulkou vzhůru

25.11.2017 / Tomáš Lysý

V utkání ELIOD extraligy mladšího dorostu mezi Letňany a Duklou čekala hrstka diváků na gól až do jednadvacáté minuty, kdy Jihlavu poslal do vedení David Polodna. Na jeho trefu navázal o sedm minut později Matouš Menšík a hosté tak směřovali za vítězstvím. Jenže ve třetí třetině nejprve snížil Aleš Čech a 56 vteřin před koncem domácí srovnali při hře bez gólmana. Šlo se tak do prodloužení, které po osmi vteřinách rozhodl Tomáš Chlubna svým osmnáctým gólem v sezoně - 3:2 po prodloužení pro Duklu.
25.11.2017 16:30, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 17. kolo

HC Letci Letňany

Liemann – Cichoň, Krutil, Stránský, Čech, Němec, Skorčík, Bucek, Suda – Vítů, Stupka, Straka, Pětník, Zrcek, Hlaváč, Škarda, Václavík
2

Maláč – Mikeš, Kratochvíl, Chvátal, Brož, Moravec, Winkler – Jungwirth, Chlubna, Augusta, Menšík, Čermák, Havel, Kochrda, Polodna, Mihulka
3
Branky a nahrávky: 42. Čech (Zrcek), 60. Cichoň (Pětník, Václavík) – 21. Polodna (Chlubna, Moravec), 28. Menšík (Jungwirth, Čermák), 61. Chlubna. Rozhodčí: Vojtěchovský - Ondráček, Zháňal. Vyloučení: 3:1, navíc Václavík (LET) 10 min. OT. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Střely na branku: 19:34. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.