24.01.2018 17:30, DHL extraliga juniorů - 32. kolo

Jánský – Jelínek, Pražák, Zukal, Bučko, Mert, Javůrek – Koffer, Hoskovec, Zeman, Pochobradský, Petrus, Štefka, Machač, Dušek, Veverka, Matýs, Zídek
3

Juda – Krtek, Mejzlík, Rašín, Peschout, Strnad, Veleba – Kadleček, Jindra, Adam, Vala, Filip, Hrbatý, Waller, Čermák, Norris
2
Branky a nahrávky: 46. Matýs (Mert), 51. Petrus (Matýs, Jelínek), 55. Dušek (Hoskovec, Javůrek) – 15. Krtek (Adam), 49. Waller (Čermák). Rozhodčí: Micka - Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 25:22. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): Dlouho jsme v utkání vedli a kluci hráli dvě třetiny výborně. I když Pardubice měly optickou převahu, tak jsme je nepouštěli do šancí. Bohužel ve třetí třetině jsme špatně střídali a soupeř vyrovnal z následné přesilovky. Bylo vidět, že už nám docházejí síly, z čehož pramenily individuální chyby. Bohužel třetí gól jsme si smolně tečovali do vlastní branky. Kluci si zaslouží obdiv za to, co poslední dny zvládají a i v tomto zápasu odevzdali maximální výkon, bohužel tentokrát s horším výsledkem. Ale patří jim velké DÍKY.