26.01.2018 18:30, DHL extraliga juniorů - 35. kolo

Kašpar – Přibyl, Pajk, Vápeník, Bernáth, Kala, Klejna, Vodička – Horký, Tlačil, Salnikov, Pastyřík, Bečka, Halberštát, Janata, Hotěk, Habr, Prošek
3

Juda – Krtek, Mejzlík, Peschout, Strnad, Jindra, Rašín – Kadleček, Adam, Vala, Heinrich, Hrbatý, Waller, Najman, Čermák, Norris
4
Branky a nahrávky: 3. Horký (Bernáth), 33. Bečka (Kala, Prošek), 46. Pastyřík (Vodička) – 24. Najman (Vala), 44. Heinrich (Čermák, Peschout), 47. Vala (Čermák, Krtek), 51. Čermák (Vala, Heinrich). Rozhodčí: Zubzanda - Malý, Schopf Vyloučení: 1:4. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 49. Střely na branku: 31:41. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): První dvě třetiny jsme byli horším týmem. Karlovy Vary byly lepší jak bruslařsky, tak hlavně v osobních soubojích, které skoro všechny vyhrály. Soupeř se dostal do vedení 1:0 a my jsme si mysleli, že když vyrovnáme a zlepšíme se, tak nám Karlovy Vary zase dokázaly odskočit. Takhle to bylo až do stavu 3:3. Do třetí třetiny jsme proházeli útoky a dohrávali jsme na čtyři beky - dva "čistokrevné" obránce a další dva byli kluci z útoku. výkon se zvedl a musím říct, že ve třetí třetině jsme dokázali soupeře přehrát. A hlavně otočit zápas, i když na konci zápasu jsme udělali hloupý faul, tak jsme vítězství ubránili. Bylo to ubojované utkání a tři body klukům za bojovnost patří, za kterou jim děkujeme. V neposlední řadě patří pochvala i Jardovi Judovi v brance. Jsme opravdu rádi, že boj o postupovou dvanáctku vyvrcholí v posledním kole základní části. Rozhodne se v posledním kole, jelikož naši soupeři prohráli.