27.01.2018 12:00, DHL extraliga juniorů - 36. kolo

Stahl – Kryll, Zich, Cibák, Klusáček, Šíma, Kučera, Müller, Zelingr – Gnusin, Schildhabel, Vildumetz, Husarik, Kučera, Březina, Svoboda
7

Juda – Rašín, Krtek, Kadleček, Jindra, Adam, Vala, Heinrich, Mejzlík, Hrbatý, Strnad, Waller, Peschout, Najman, Čermák, Norris
4
Branky a nahrávky: 17. Schildhabel (Müller, Husarik), 44. Svoboda (Cibák, Vildumetz), 47. Schildhabel (Müller, Husarik), 50. Müller (Vildumetz, Šíma), 54. Kučera (Vildumetz, Zelingr), 55. Gnusin (Šíma, Březina), 60. Gnusin (Kryll, Cibák) – 25. Waller, 48. Kadleček (Mejzlík), 56. Peschout (Čermák, Krtek), 58. Adam (Waller). Rozhodčí: Místecký, Votrubec, Ševčík. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Střely na branku: 33:52. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 6:2, 6:4, 7:4.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): Dvě třetiny to byl vyrovnaný zápas a měli jsme střeleckou převahu. Bohužel nám tam nespadl gól, kterým by jsme se dostali do vedení. Na začátku třetí třetiny jsme dostali nešťastný gól, který nás hodně srazil dolů a Kladnu začalo vycházet úplně vše. Už jsme neměli sílu s výsledkem něco udělat. Klukům ale patří naše velké dík za to, co nejen na tripu předvedli, ale za celých devět dní, kde si sáhli úplně na dno. Samozřejmě mrzí, že jsme se nedostali do dvánáctky pro play-off, ale klukům jsme poděkovali a vyjádřili obdiv, jak dokázali hrát až do konce.