29.09.2017 15:00, Extraliga staršího dorostu - 5. kolo

Chaloupek – Piskač, Veleba, Sapík, Marek, Trávník – Brož, Vala, Daňhel, Úlovec, Zadražil, Krajíček, Najman, Filip, Juda, Pigl, Trnka, Barák, Svoboda
8

Holata (7. Pleticha) – Věžník, T. Sedláček, Kučeřík, Mlčák, J. Sedláček, Vašíček, Studený – Popelka, Caha, Minárik, Meluzin, Zajíček, Novák, Kavický, Vašíček, Kunc, Kadlic
3
Branky a nahrávky: 2. Krajíček (Filip), 7. Vala, 8. Juda, 9. Vala (Najman), 17. Brož (Krajíček, Daňhel), 30. Trnka (Zadražil, Najman), 44. Vala (Juda, Krajíček), 58. Krajíček (Trávník) – 10. Kunc (Vašíček, Kadlic), 25. Zajíček (Minárik, Popelka), 57. Popelka (Minárik). Rozhodčí: Suchý – Kotrba, Kučera. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 49. Střely na branku: 36:19. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 7:2, 7:3, 8:3.

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): V tomto utkání zvítězil produktivnější soupeř. Výsledek první třetiny úplně nevypovídá o dění na hřišti. Dnes jsme v úvodu zápasu dokázali téměř každou šanci proměnit v gól a to určilo další vývoj utkání. Jsme rádi, že se nám dnes podařilo nastoupit hned od první minuty a udělat tak rozhodující krok ke třem bodům. V další fázi utkání jsme již tak produktivní nebyli, nicméně s výkonem mužstva jsme dnes spokojeni. Letos nám zkrátka hra na malé ploše svědčí.