0:3
(0:0, 0:1, 0:2)

Mladší dorostenci si dojeli na led Žďáru pro jasnou výhru, navíc neinkasovali

10.08.2017 / Tomáš Lysý

Mladší dorost Dukly začíná v přípravě najíždět na vítěznou vlnu. Třetí výhru z dosavadních čtyř utkání si jihlavští mladíci připsali ve Žďáru nad Sázavou. První gól padl ve 24. minutě, kdy se prosadil Patrik Augusta. Na další trefu se čekalo více jak dvacet minut, když při vlastním oslabení zvyšoval Ondřej Winkler a výhru Dukly v závěru pečetila Nikola Dýcková. Domácí se nakonec neprosadili ani jednou, jelikož gólman Filip Krejčí pochytal všech 27 střel soupeře - 3:0 pro Duklu.
10.08.2017 14:30, Přípravné zápasy mladšího dorostu - 0. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

0

Krejčí - Adam, Broža, Winkler, Vranka, Sapík, Kratochvíl - Zdarsa, Kochrda, Augusta - Kravec, Mlejnek, Pavelec - Polodna, Dýcková, Mihulka
3
Branky a nahrávky: 24. Augusta (Zdarsa, Winkler), 45. Winkler, 58. Dýcková (Augusta, Winkler). Rozhodčí: Homola. Vyloučení: 7:5. Bez využití. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 27:31. Průběh utkání: 0:3.