7:2
(1:0, 4:1, 2:1)

Mladší dorost B v posledním přípravném zápasu rozstřílel Třebíč

02.09.2017 / Tomáš Lysý

Také třetí přípravný zápas mezi Duklou a Třebíčí byl bohatý na góly, v předešlých dvou jich padlo hned šestnáct, nyní devět. Jihlava šla do vedení v sedmé minutě, kdy se trefil Matěj Kravec. Do poloviny druhé části domácí svůj náskok navýšili trefou Jana Buzka a Šimona Zdarsy, který se trefil i po první brance Třebíče. Do konce třetiny stihl vsítit pátý jihlavský gól Adam Bína. Ačkoliv Horácká Slavia zkraje třetího dějství snížila na 2:5, Dukle to vítr z plachet nevzalo. Nikola Dýcková a Adam Bína totiž upravili výsledek na konečných 7:2 a B-tým mladšího dorostu tak během přípravy nepoznal hořkost porážky v základní hrací době.
02.09.2017 10:30, Přípravné zápasy mladšího dorostu B - 0. kolo

HC Dukla Jihlava B

Pulda - Broža, Buzek, Dúška, Nosek, Poledna, Mikeš - Kravec, Melenovský, Pavelec - Adam, Dýcková, Štorek - Bína, Sedlák, Zdarsa
7

SK Horácká Slavia Třebíč

Svoboda - Šplíchal, Šinkovský, Blecha, Ježek, Linhart, Patočka, Růžička, Přidal, Dolníček, Kotačka, Čtveráček, Hrnčíř, Doležal, Maštalíř, Vildomec, Klár, Spilka, Svoboda
2
Branky a nahrávky: 7. Kravec (Melenovský), 26. Buzek (Bína, Dýcková), 27. Zdarsa, 36. Zdarsa, 38. Bína (Dúška, Nosek), 45. Dýcková (Štorek, Nosek), 49. Bína (Sedlák) - 30. Svoboda (Doležal, Spilka), 43. Růžička (Hrnčíř). Rozhodčí: Mejzlík - J. Jančí, Jeletz. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 32. Střely na branku: 36:16. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2, 7:2.