7:4
(3:1, 2:2, 2:1)

Starší žáci si díky využitým přesilovkám poradili s Brodem

17.09.2017 / Jaroslav Wollmann

V neděli 17. září přivítali svěřenci Martina Pykala celek Havlíčkova Brodu. Domácí začali duel lépe a po první třetině vedli 3:1. Ve druhé části padly celkem čtyři branky a stav byl stále lepší pro Jihlavu. Na začátku poslední třetiny sice hosté snížili na 4:5, ale zásluhou dvou přesilovkových branek Adama Kříže porazila Dukla Havlíčkův Brod 7:4.
17.09.2017 11:00, Liga starších žáků "A" - 3. kolo

Pulda (31. Horák) - Číhal, Vovsík, Šabatka, Hrbek, Port, Báťa - Jungwirth, Pigl, Kříž - Bačkovský, Valach, Kuba - Peš, Kudrna, Fábry
7

BK Havlíčkův Brod

Kukeně (31. Škoda) - Doležal, Vaněček, Fišer Slabý, Kuchta - Prášek, Janko, D. Krejčí, T. Krejčí, Kozlík, Vašák
4
Branky a nahrávky: 3. Kudrna (Peš), 7. Pigl (Kříž, Jungwirth), 15. Kudrna (Báťa), 30. Fábry (Port, Báťa), 37. Jungwirth (Pigl, Kříž), 53. Kříž (Jungwirth, Vovsík), 55. Kříž (Jungwirth, Číhal) - 7. Vašák (T. Krejčí), 32. Kozlík (Janko), 40. Kozlík, 43. T. Krejčí (Kozlík). Vyloučení: 3:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 61. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:4, 7:4.