4:4
(1:0, 1:3, 2:1)

Starší žáci vyrovnali duel s Přerovem necelé dvě minuty před koncem

28.09.2017 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 28. září přivítali svěřenci Martina Pykala celek Přerova. Domácí první třetinu vyhráli 1:0. Hosté však během druhé dvacetiminutovky otočili vývoj utkání ve svůj prospěch, když vstřelili tři branky. Poslední třetinu vyhráli jihlavští mladíci 2:1. Oba celky se rozešly smírně po remíze 4:4. Tři body za vyrovnávací gól a dvě asistence si v zápase připsal Jonáš Jungwirth.
28.09.2017 15:30, Liga starších žáků "A" - 5. kolo

Pulda - Číhal, Vovsík, Šabatka, Hrbek, Augusta, Kříž - Jungwirth, Bačkovský, Pigl - Valach, Báťa, Kuba - Peš, Kudrna, Fábry
4

HC ZUBR Přerov

Žurek - Koblížek, Pečinka, Tomiga, Válek, Raška - Martinec, Skřeček, Fiala, Schneider, Kuchta, Hlávka, Buršík, Juřička
4
Branky a nahrávky: 14. Fábry (Peš), 36. Číhal (Jungwirth), 47. Kuba (Jungwirth, Číhal), 59. Jungwirth (Pigl) - 22. Buršík, 29. Juřička (Martinec), 32. Juřička, 53. Kuchta (Buršík). Vyloučení: 8:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:4, 4:4.