2:5
(1:2, 1:1, 0:2)

Starší žáci doma podlehli Zlínu, hosté rozhodli během poslední třetiny

15.10.2017 / Jaroslav Wollmann

V neděli 15. října přivítali svěřenci Martina Pykala celek Zlína. Domácí se dostali jako první do vedení, hosté však stačili do konce úvodní třetiny skóre otočit. Ve druhé části se podařilo jihlavským mladíkům zásluhou Andreje Fábryho vyrovnat na 2:2, ale poslední slovo měl Zlín. Hosté v poslední třetině přidali dvě branky a mohli se radovat z výhry 5:2.
15.10.2017, Liga starších žáků "A" - 8. kolo

Horák - Číhal, Vovsík, Šabatka, Hrbek, Port, Matějíček - Jungwirth, Valach, Bačkovský - Báťa, Pigl, Kuba - Peš, Kudrna, Fábry - Kříž
2

Berani Zlín

Synek - Valda, Nábělek, Sýkora, Střítežský, Vácha, Burian, Bodlák - Tomeček, Matúšů, Pepma, Ramert, Jiříček, Herčko, Čechmánek, Tomek, Mojžíš
5
Branky a nahrávky: 3. Jungwirth (Bačkovský), 34. Fábry (Peš, Kudrna) - 7. Čechmánek (Ramert), 17. Matúšů (Ramert), 40. Čechmánek (Ramert, Tomeček), 50. Čechmánek (Ramert, Tomeček), 55. Pepma (Tomek, Mojžíš). Vyloučení: 6:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 51. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:5.