10:2
(2:1, 4:0, 4:1)

Starší žáci porazili Třebíč, vstřelili jim deset branek

04.11.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 4. listopadu přivítali svěřenci Martina Pykala celek Třebíče. Domácí po první třetině vedli těsně 2:1. Ve druhé části poté přidali čtyři branky. Poslední třetina byla na góly nejbohatší, padlo rovných pět branek. Dukla porazila Třebíč vysoko 10:2. Šest bodů za tři góly a tři asistence si v zápase připsali Hynek Peš a Šimon Báťa.
04.11.2017, Liga starších žáků "A" - 12. kolo

Horák - Číhal, Vovsík, Hrbek, Augusta - Báťa, Peš, Bačkovský - Kříž, Kuba, Valach - Machovský, P. Novák, Šabatka
10

SK Horácká Slavia Třebíč

Trvaj - Bobrovský, Bláha, Bartoš, Mojdl, Topol - Svoboda, Jaša, Horký, Krotký, Oliva, Staněk, Hanák
2
Branky a nahrávky: 4. Peš (Bačkovský, Báťa), 14. Kuba (Kříž), 27. Bačkovský (Vovsík, Peš), 28. Peš (Báťa), 32. Peš (Báťa), 36. Báťa (Peš), 47. Hrbek (Peš), 48. Báťa (Bačkovský), 53. Číhal (P. Novák), 59. Báťa (Číhal) - 20. Horký (Oliva), 44. Horký (Jaša). Vyloučení: 4:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1, 6:2, 10:2.