2:0
(0:0, 1:0, 1:0)

Starší žáci ve Zlíně vyšli naprázdno, nevstřelili ani branku

18.11.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 18. listopadu cestovali svěřenci Martina Pykala do Zlína. Po první třetině byl stav nerozhodný a bezbrankový. Do vedení se dostali domácí na konci druhé části. V poslední třetiny přidali mladíci Zlína druhou branku. Hráči Dukly nedokázali na gólmana domácích najít odpověď a prohráli 0:2. Gólman Karel Horák si připsal 28 úspěšných zákroků.
18.11.2017, Liga starších žáků "A" - 14. kolo

Berani Zlín

Synek - Valda, Sýkora, Střítežský, Vácha, Nábělek, Burian, Bodlák - Matúšů, Peprna, Ramert, Jiříček, Horský, Herčko, Čechmánek, Tomek, Mojžíš
2

Horák - Číhal, Vovsík, Matějíček, Augusta, Hrbek, Port - Jungwirth, Báťa, Valach - Pigl, Kuba, Machovský - Fábry, Kudrna, Peš - P. Novák
0
Branky a nahrávky: 38. Mojžíš, 56. Herčko (Tomek). Vyloučení: 9:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Průběh utkání: 2:0.