2:4
(0:0, 1:2, 1:2)

Starší žáci dostali doma od Přerova čtyři branky, sami dali jen dvě

10.12.2017 / Jaroslav Wollmann

V neděli 10. prosince hostili svěřenci Martina Pykala celek Přerova. V první třetině žádná branka nepadla. Ve druhé části se hosté dostali do vedení 2:0. Domácí stačili do konce druhé dvacetiminutovky snížit a ve třetí třetině dokonce zásluhou Jonáše Jungwirtha vyrovnat. Konečné slovo ale měli hosté, kteří vstřelil dvě branky a z Jihlavy si odvezli výhru 4:2.
10.12.2017, Liga starších žáků "A" - 17. kolo

Horák - Číhal, Vovsík, Hrbek, Šabatka, Port, Matějíček - Jungwirth, Báťa, Bačkovský - Pigl, Valach, Kuba - Peš, Kudrna, Fábry - Machovský
2

HC ZUBR Přerov

Žurek - Kaprál, Koblížek, Tomiga, Holík, Válek - Schneider, Lejsek, Fiala, Kuchta, Hlávka, Buršík, Juřička
4
Branky a nahrávky: 38. Číhal, 48. Jungwirth (Vovsík) - 26. Kuchta (Válek, Lejsek), 29. Kuchta (Lejsek), 54. Juřička (Buršík, Hlávka), 60. Juřička (Buršík). Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4.