6:16
(3:5, 1:7, 2:4)

Starší žáci vyhráli vysoko v Havlíčkově Brodě, vstřelili šestnáct branek

20.03.2018 / Jaroslav Wollmann

V úterý 20. března cestovali svěřenci Martina Pykala do nedalekého Havlíčkova Brodu. Hosté začali duel dobře, po první třetině vedli 5:3, dva góly vstřelili dokonce v oslabení. Druhá část vyšla jihlavským mladíkům ještě lépe, dokázali vstřelit sedm branek a inkasovali jen jednou. V poslední třetině padlo dohromady šest branek, z toho čtyři do sítě domácího výběru. Dukla vyhrála v Brodě vysoko 16:6. Jedenáct bodů za tři góly a osm asistencí si v zápase připsal Jonáš Jungwirth.
20.03.2018, Liga starších žáků "A" - 21. kolo

BK Havlíčkův Brod

Bělohlávek - Marek, Doležal, Fišer, Kuchta - Prášek, Janko, D. krejčí, T. Krejčí, Kozlík, Vašák
6

Pulda - Číhal, Vovsík, Hrbek, Šabatka, Augusta - Jungwirth, Báťa, Pigl, Machovský, Kříž, Valach, P. Novák
16
Branky a nahrávky: 4. Prášek (Kozlík), 19. T. Krejčí (Vašák), 19. Kozlík (Janko, Kuchta), 35. Janko (Kozlík), 45. T. Krejčí (D. krejčí, Vašák), 56. Kozlík (Kuchta) - 1. Jungwirth (Pigl, Vovsík), 7. Kříž (Báťa), 10. Valach (Číhal), 15. Jungwirth (Pigl), 16. Báťa (Jungwirth, Číhal), 23. Šabatka (Jungwirth), 27. Kříž (Hrbek), 27. Jungwirth (Pigl, Číhal), 29. Číhal (Jungwirth, Kříž), 31. Vovsík (Jungwirth), 35. Pigl (Báťa, Jungwirth), 36. Pigl (Jungwirth), 48. Báťa (Jungwirth), 48. Valach (P. Novák, Kříž), 51. Hrbek, 51. Pigl (Báťa, Jungwirth). Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 52. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 3:5, 3:10, 4:10, 4:12, 5:12, 5:16, 6:16.